Një foto sa 1000 fjalë nga Zidane e Del Piero

Futboll 11 Prill 2018 08:45

Nuk thuhet më kotë se, një foto është sa 1000 fjalë dhe siç duket edhe në foton që është publikuar së fundmi, nuk duhet shumë komente përkundër se mund të ketë kureshtje se çfarë po ndodh aty!

Disa vite më parë dy prej futbollistëve yje të Juventus, Zinedine Zidane dhe Alessandro Del Piero, kishin dalë për të shijuar ushqimin italian, por ish-sulmuesi i Juves, ngopej me diçka tjetër derisa Zidane shuante urinë

Francezi Zinedine Zidane, kishte qenë pjesë e “Zonjës së Vjetër” nga viti 1996-2001 me 151 paraqitje, kurse Del Piero kaloi gati dy dekada tek Juventus nga 1993-2012 dhe shënoi 208 gola në 513 ndeshje. /Insporti.com

-->