Njihuni me prezantuesen seksi të sportit

Futboll 14 Dhjetor 2019 09:43

Conybeare do të jetë prezantuesja e re e skuadrës së Watfordit. Bukuroshja britanike do të merret me reklamat, emisionet televizive dhe publikimin e lajmeve ne “Instagram” dhe “Facebook”.

Emma njihet nga ndjekësit e skuadrës për format e saj seksi. “Gjithmonë më ka pëlqyer spektakli dhe sporti, tani do të kem mundësinë më të mirë për t’i bërë të dyja”, tha 29-vjeçarja.

 

-->