Njofton Roma: Dy lojtarë pozitiv me Covid-19

Futboll 02 Janar 2022 14:56

Skuadra e Romës ka dhënë njoftimin për rezultatet e fundit të testimeve në skuadër.

Roma numëron dy lojtarë të infektuar me virusin Covid-19.

Lojtarët janë të vaksinuar dhe në gjendje të mirë dhe janë të izoluar në shtëpi

Për lojtarët e infektuar janë njoftuar menjëherë autoritetet kompetente të shëndetësisë.

Lajmin për lojtarët e infektuar e ka bërë të ditur faqja zyrtare e Romës.

-->