Nuhiu pas fitores ndaj Llapit: I besoj gjyqtarëve, nuk e lodhi kokën të mendoj për vendimet

Futboll 23 Tetor 2021 15:17

Llapi dhe Drita kanë zhvilluar një ndeshje shumë interesante në kuadër të Superligës së Kosovës.

Takim ky, cili në fund përfundoi në të mirë të “Intelektualëve” me rezultat 3-1.

“Normalisht ishte ndeshje e vështirë. I përgëzoj djemtë për lojën e tyre, dhanë më të mirën. Fusha ishte e vështirë, por u përshtatëm”.

“Sa i përket kartonit të kuq, as nuk e kam parë atë. Tani me sistemin VAR, une as nuk e lodhi kokën të mëndoj për gjyqtarët. I besoj vendimeve të tyre”, ka thënë trajneri Ardian Nuhiu për Art Sport.

-->