Nuk i bën përshtypje stuhia, Cristina Pedroche pozon foto nudo në borë

Futboll 09 Janar 2021 10:23

Stuhia Filomena është duke bërë namin në Spanjë, ku janë anuluar shumë ndeshje të futbollit, përfshirë këtu edhe Atletico Madrid – Athletic Bilbao, transmeton Insporti.

Por Filomena nuk i ka bërë përshtypje gazetarës së njohur spanjolle, Cristina Pedroche, e cila e ka sfiduar acarin me një fotografi nudo të postuar në Instagram.

Fotografia është shoqëruar me një thënie të urtë “Të gjithë ne befasohemi me bukurinë e borës, por është poaq e rëndësishme dhe e bukur të shikojmë brenda vetes”.

El sensual posado de Cristina Pedroche que le quita el hipo a su marido,  David Muñoz
Pin en Spanish actresses - Actrices españolas
Cristina Pedroche enloquece Instagram con su posado más sexy

-->