Nuk iu deshën as dy minuta, Portugalia kalon në epërsi ndaj Serbisë

Futboll 14 Nëntor 2021 20:52

Kombëtarja e Portugalisë po kërkojë pikët e plota ndaj Serbisë, për të siguruar kualifikimin në fazën tjetër.

Kur po zhvillohet minuta e 2’të e takimit, portugezët kanë arritur të kalojnë në epërsi ndaj serbëve me golin e Sanches.

GOLI

Dy Kombëtaret kanë pikë të barabarta në tabelë dhe me një fitore do kualifikoheshin tutje.

/Insporti.com

-->