Nuri Seferi vs Kai Kurzawa – këtu e shikoni meçin live

Boks 25 Maj 2019 22:13

Sonte do të zhvillohet meçi i boksit ndërmjet  Nuri Seferit dhe Kai Kurzawa.

Inporti ju sjell videon e meçit live për të gjithë të pasionuarit e këtij sporti.

Gepostet von Nuri "Albanian Tyson" Seferi am Samstag, 25. Mai 2019