Oriola Marashi dhe Eros Grezda shfaqen të lumtur – pozojnë para pasqyres

Futboll 27 Mars 2021 21:51

Çifti i njohur, Oriola Marashi dhe Eros Grezda, janë tejet të pëlqyer nga audiencën e gjerë.

Dyshja shpesh shfaqen së bashku në postime të ndryshme, duke u pritur mirë nga fansat e tyre.

Në një postim të fundit që ka bërë modelja Oriola Marashi, dyshja u shfaqën duke marrë poza para pasqyrës.

Image

Që të dy janë parë të veshur me plot stil, ndërsa përkundër Oriolës, Erosi ishte parë duke mbajtur maskë mbrojtëse.

Pozat e marra nga ashensori u pëlqyen tejet shumë nga ndjekësit, të cilët i komplimentuan çiftin e dashur.

Po ashtu vlen të përmendet se udhëtimet për ta nuk kanë të ndalur, teksa shpesh ofrojnë pamje nga koha që kalojnë së bashku. 

-->