Oriola Marashi pozon me fustan transparent, zbulon pjesët më intime

Futboll 26 Nëntor 2020 14:08

Oriola Marashi si një nga modelet më të suksesshme, vazhdon të jetë shumë e komentuar.

E dashura e futbollistit të Kombëtares shqiptare të futbollit, Eros Grezdës, Oriola është shumë aktive në rrjetet sociale, duke u shfaqur gjithmonë me stil.
Ajo zgjodhi që kësaj radhe të paraqitet si engjëll, ndërsa në sy bie veshja e tejdukshme e cila i zbulon pothuajse gjithçka.

Oriola Marashi në Instagram ndiqet nga një numër i madh i njerëzve dhe është shumë e dashur për publikun.

-->