Oriola Marashi zbulon fotot private me Eros Grezdën?

Futboll 26 Shkurt 2020 10:36

Lidhja e modeles Oriola Marashi me futbollistin shqiptar Eros Grezda vazhdon të kalojë nëpër “llupen” e mediave. Çdo postim i saj bën buj dhe lidhet me rastin Grezda.

Njësoj ka ndodhur edhe me foton e fundit, ku më tepër Oriola është pothuaj nudo e që thuhet se ajo foto i është dedikur Eros Grezda.

Në fakt këtë përshtypje e ka krijuar vet Oriola e cila ka mbishkruar në foton “Kur ai më kërkon foto e zhveshur” shkruan modelja.

Gjithsesi, lidhja e tyre tashmë duket zyrtare dhe kjo foto e ‘zhveshur’ i është dedikuar pikërisht Eros Grezdës.

-->