Pamje shokuese: Vinicusin e kafshon kundërshtari

Futboll 02 Shtator 2018 19:40

Mike Tyson ka qenë boksier i famshëm, por u shndërrua në figurë famëkeqe kur kafshoi Evnder Holyfieldin, duke i këputur një cope të veshit.

Një veprim të ngjashëm e ka provuar edhe një futbollist në Spanjë dhe videoja është ndër më të përfolurat e ditës, raporton Insporti duke komentuar pamjet që vijnë nga Spanja.

“Viktima” është Vinicius, super talenti i Real Madridit, i cili sot luajti në ndeshjen e ekipit B të këtij klubi me ekipin B të Altetico Madridit dhe atë e kafshoi kapiteni i ekipi kundërshtar pas një dueli.

Shikoni pamjet shokuese.