Parashikimi i ‘frikshëm’ i vitit 2012: Kobe Bryant do të vdesë në një aksident me helikopter

Basketboll 26 Janar 2020 21:28

Kobe Bryant dhe katër persona të tjerë kanë humbur jetën në një aksident me helikopter në Calabasas, Kaliforni, të dielën në mëngjes (sipas kohës lokale).

Vdekjen e tij si duket e ka parashikuar dikush tetë vite më parë.

Një postim në Twitter, që mbanë datën 13 nëntor 2012 kishte shkruar se Bryant do të vdiste pas një aksidenti me helikopter.

“Kobe do të përfundojë i vdekur në një përplasje me helikopter”, ka shkruar dotNoso në Twitter.

Postimi është ende aktiv dhe ka filluar të komentohet, ku vetë autori ka kërkuar falje për të.

-->