Partnerja e pilotit në MotoGP: Kur jam e dashuruar, nuk tradhtoj kurrë

Moto GP 21 Shtator 2019 08:00

De Lellis ka folur për historinë e saj të dashurisë me Andrea Iannonen.

Në një intervistë të gjatë për “Velvet”, partnerja e pilotit të MotoGP ka pranuar se nuk mund të tradhëtojë kurrë nëse është e dashuruar.

“Kur jam e dashuruar, nuk tradhtoj. Tani jam e dashuruar, shumë. Kam qenë e dashuruar edhe dy herë të tjera. Sigurisht që bëhet fjalë për dashuri të ndryshme, të përjetuara me vetëdije të plotë, por unë kurrë nuk kam tradhtuar. Mendoj se një njeri me vlerë, që dashuron, nuk duhet ta bëjë kurrë, as në historitë e dashurisë as në familje.”, tha bukuroshja.

Giulia zbulon me tej se ka në plan të martohet me pilotin e MotoGP dhe të bëhet nënë.

“Shpresojmë që të shkojmë në altar, por më pëlqen ta shijoj jetën. Sigurisht që në një të ardhme, do të bëhem nënë. Projektet? Të ardhmen e krijoj vetë dhe shpresoj që të arrij sa më lart. Më pëlqen të punoj me një projekt televiziv, pse jo të kem një program timin.”

-->