Partnerja e sulmuesit italian “tërbon” fansat

Futboll 17 Maj 2019 23:46

E dashura e sulmuesit Andrea Petagna, Michelly Sander ka tërhequr vëmendjen me disa fotografi të publikuara së fundmi.

Më një shikim depërtues dhe të brendshme të zeza, ajo ka “çmendur” fansat e saj.

Sander vazhdimisht poston fotografi provokuese për ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram. /albeu.com/