Pas pak LIVE lufta e parë e Akil Gjakovës për medaljen e bronztë (Live Video)

Sporte luftarake 27 Prill 2018 14:07

Akil Gjakova u mposht në çerekfinale nga xhudisti i Azerbajxhanit, Hidayet Heydarov dhe humbi rastin që të kurorëzohet me njërën nga dy medaljet e para, mirëpo përmes dy luftërave në Repasazh, ai ka mundësinë që së paku ta fitojë medaljen e bronztë.

Duelin e parë ne Repasazh, Akili e ka kundër armenit Arsen Ghazaryan dhe në rast se fiton, do të jetë një luftë larg medaljes së bronztë.

Ndiqeni LIVE (Drejtpërdrejtë) në linkun poshtë, duelin e parë në Repasazh të Akil Gjakovës kundër Arsen Ghazaryan. /Insporti.com

 

-->