Pas ‘turpërimit’ nga Nante, Neymar shënon për PSG

Futboll 19 Shkurt 2022 22:13

Nantes është duke fituar thellë ndaj PSG-së me rezultatin 3-1.

Për PSG shënuan, Kolo Muani në minutën e 4-të, Merlin në minutën e 16-të dhe Bias në minutën e 6-të të shtesës së pjesës së parë.

Statistikat e kësaj pjese tregojnë vetëm posesim topi nga ana e PSG-së ndërsa rastet kanë qenë në favorin e Nantes.

Por, me të filluar pjesa e dytë për PSG-në realizoi, Neymar, duke i çuar shifrat e rezultatit në 3-1.

GOLI

/Insporti.com

-->