Pedri fenomenal!! E ‘zhagit’ tërë mbrojtjen e Galatasaray dhe shënon golin e barazimit

Futboll 17 Mars 2022 19:30

Galatasaray e Barcelona po luajnë baras 1-1 pas 45 minutave të pjesës së parë në sfidën e Europa League që po zhvillohet në Stamboll.

Marcao i ka dhënë epërsi skuadrës vendase kur shënoi në minutën e 28-të, derisa Barceloa ka barazuar rezultatin përmes supergolit të Pedrit në minutën e 39’të.

Të kujtojmë se takimi i parë në “Camp Nou” është mbyllur me rezultat të barabartë 0:0

-->