Pedri shënon eurogol për Barcelonën – e ‘bombardon’ portën e Mamardashvili

Futboll 20 Shkurt 2022 17:56

Barcelona e ka rikthyer epërsinë e tre golave ndaj Valencias dhe tani po avancon 1:4.

Ishte Pedri i cili realizoi golin e katërt të katalonasve.

Ai nga një distancë rreth 30 metrave gjuajti duke e mposhtur portierin kundërshtar.

GOLI:

-->