Pellegrini: E lumtur për zgjedhjet, seksi është thelbësor (FOTO)

Sporte tjera 14 Shtator 2019 15:55

Ajo është kampione absolute në not stilin e lirë, por dhe jetën e jeton e lirë, në stilin e saj. Federica Pellegrini, në një intervistë për “Il Messaggero” flet për botën e saj, frikësimet dhe nevojën për të pasur gjithçka nën kontroll.

“Nuk kam asnjë keqardhje për të kaluarën time, jam e lumtur për zgjedhjet që kam bërë. Mund të them se jam Federica e rritur, e cila ka mësuar nga e shkuara”.

E kanë tradhtuar apo më shumë ka tradhtuar. “Sigurisht që më kanë tradhtuar Dashuria? Ndjenja që të bën të zgjedhësh njerëz të ndryshëm, pavarësisht periudhës që po kalon. Dashuria rritet me ty”.

Sa i rëndësishëm është seksi për Pellegrinin: “Është thelbësor. Që kur filloi më të pëlqente vetja, nisa të postoj foto seksi në rrjetet sociale”.

-->