Penallti për Barcelonën, shikoni si ka gjuajtur Messi

Nations League 09 Mars 2019 19:48

Barcelona ka kaluar e ka përmbysur rezultatin dhe tashmë është në epërsi ndaj Rayo Vallecanos me rezultat 2:1. Lionel Messi ka shënuar nga penalltia (51’), ndërsa më herët kishte shënuar Gerard Pique (38’).

Për mysafirët golin e vetëm e ka shënuar Raul De Tomas në minutën e 24-t.

-->