Për këta dy lojtarë ka përfunduar gjysmëfinalja

Uncategorized 25 Prill 2018 20:30

Në ndeshjen gjysmëfinale të Champions League mes Bayern Munich dhe Real Madrid, ka përfunduar takimi për dy lojtarë.

Ata janë lojtarët e Bayern Munich, Arjen Robben dhe Boateng.

Arsyeja pse këta lojtarë janë larguar nga ndeshja janë lëndimet e pësuara në 30 minutat e parë të takimit. Vendet e tyre i kanë zënë Alcantara dhe Suele. /Insporti.com

-->