Përfundojnë ndeshjet e Ligës së Parë, ja rezultatet

Futboll 23 Tetor 2021 15:25

Sot u zhvilluan tri ndeshje interesante të Ligës së Parë, në kuadër të Grupi A dhe dy në B.

Në Grupin A u zhvillua vetëm një ndeshje, ku Drenasi ishte nikoqir i A&N.

Në Grupin B ishin dy ndeshje në program. Spikat derbi mes 2 Korrikut dhe Ramiz Sadikut që u zhvillua në Prishtinë.

Tjetër ndeshje interesante që u zhvillua është ajo mes Vitisë dhe Vushtrrisë.


Rezultatet:

Grupi A

DRENASI 0 – 1 A&N

Grupi B

2 KORRIKU 0 – 1 RAMIZ SADIKU

VITIA 0 – 1 VUSHTRRIA

-->