Përplasen tifozët e Chelsea-t me sigurimin në “Camp Nou” (Video)

Futboll 15 Mars 2018 14:25

Pas ndeshjes në Ligën e Kampionëve që u zhvillua në “Camp Nou” në mes Barcelonës dhe Chelsea-t, derisa tifozët e “Bluve” të Londrës po largoheshin, pati një përplasje të tyre me sigurimin e stadiumit.

Në fakt ishte sigurimi i cili i kishte sulmuar tifozët londinez duke i goditur me shkopinj gome.

Përndryshe, Barcelona arriti ta eliminojë Chelsea-n nga Liga e Kampionëve me rezultat të përgjithshëm 4-1. /Insporti.com