Përsëri Gareth Bale me super gol, shënon edhe Isco gol të bukur

Futboll 12 Maj 2018 20:23

Gareth Bale ka shënuar golin e dytë në ndeshje për Real Madridin në minutën e 30-të ndërsa 2 minuta më vonë ka shënuar Isco.

Golat e Bale dhe Isco:

-->