Përveç Valencias, mbrëmë keq e ka pësuar edhe kjo gazetare (VIDEO)

Futboll 10 Maj 2019 09:04
Në prag të ndeshjes së kthimit të gjysmëfinales së Europa League mes Valencia-s dhe Arsenal, ka ndodhur diçka “qesharake”.

Derisa futbollistët ishin duke bërë nxehje në fushën e “Mestajas”, gazetares që ishte duke raportuar në ato momente i ka ndodhur diçka “qesharake”.

Një top ka ardhur nga shumë larg dhe e ka goditur mbrapa koke gazetaren e cila nuk është dukur më pas atij episodi.

Për më shumë shikojeni videon më poshtë./Insporti

-->