Pinar Karsiyaka – Z Mobile Prishtina (LIVE)

Basketboll 09 Janar 2019 17:48

Në orën 18:30 fillon ndeshja ndërmjet skuadrës turke Pinar Karsiyaka dhe Z Mobile Prishtinës, e vlefshme për xhiron e tretë në Grupin I të FIBA Europe Cup.

Në linkun e mposhtëm mund ta ndiqni ndeshjen drejtpërdrejt.