Kjo foto po bën xhiron e botës, kjo është arsyeja

Futboll 14 Gusht 2019 22:38

Liverpooli dhe Chelsea po luajnë finalen e Superkupës së Evropës në Stamboll, por nuk mungojnë dhe episodet e veçanta. Në rrjetet sociale ka plasur gallata me emrin e shkruar në shpinën e futbollistit brazilian të Chelseas, Jorginho.

Mesfushori ka zbritur në fushë me emrin ‘Jorghino’ në shpinë, ndërkohë që deri më tani duket se askush nuk e ka kuptuar.

-->