Pogba u takua me Zidane, ky është reagimi i Solskjaerit

Futboll 18 Tetor 2019 15:09

Bosi i Manchester United , Ole Gunnar Solskjaer insiston se ai ‘nuk ka asnjë problem’ me takimin e Paul Pogbas me menaxherin e Real Madrid, Zinedine Zidane gjatë udhëtimit të tij në Dubai.

Mesfushori francez aktualisht po kalon rehabilitim në Emiratet e Bashkuara Arabe dhe ka ngarkuar një seri klipesh në Instagram ku detajon stërvitjet e tij rraskapitëse ndërsa përpiqet të rikthehet fuqishëm.

Por ai nuk ishte fituesi i vetëm i Kupës së Botës Franceze në Dubai këtë javë, me trajnerin e vërtetë Zidane duke pushuar në të njëjtin vendpushim.

Dyshja u fotografuan së bashku duke biseduar pranë pishinës, duke nxitur edhe një herë spekulimet se Pogba mund të transferohej në Bernabeu pasi u ndoq nga Real Madrid gjatë verës.

Por Solskjaer ka folur për takimin mes Zidane dhe mesfushorit të tij dhe këmbëngul se 26-vjeçari është vetëm në Dubai për t’u përqendruar në shërimin e tij nga lëndimi.

-->