Policia angleze falënderoi kosovarët për sjellje korrekte, ka një koment për rezultatin e ndeshjes (FOTO)

Futboll 12 Shtator 2019 18:51

As edhe një incident më i vogël nuk është raportuar gjatë vizitës së kosovarëve në Southampton për ndeshjen me Anglinë.

Madje policia angleze ka falënderuar tifozët kosovarë dhe ata anglezë për sjellje korrekt.

“Faleminderit për dy palë tifozëritë që krijuan atmosferë fantastike në St Mary’s Stadium, si dhe atyre që u ndalën për të na përshëndetur derisa ne punuam për sigurinë tuaj. A e ka parashikuar dikush këtë rezultat?” shkruan Policia e Hampshire.

-->