Porto kundër Chelsea, formacionet zyrtare

Futboll 07 Prill 2021 20:07

Sonte me fillim prej orës 21:00 zhvillohet ndeshja çerekfinale mes Portos dhe Chelseat, në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Kampionët e Portugalisë hyjnë në këtë ndeshje me motiv të lartë pasi që mposhtën Juventusin në rrethin e kaluar, ku presin ekipin londinez e cila vjen pas një humbje tronditëse në vikend kundër WBA me rezultat 2-5.

Formacionet zyrtare:

-->