Presidenten e klubit të Rashicës e zë gjumi në stadium

Futboll 01 Dhjetor 2021 19:11

Presidenten e klubit të Rashicës, Norwich Cityt, Delia Smith e zuri gjumi në stadium gjatë duelit kundër Newcastle, transmeton Insporti.

Delia Smith është kapur nga kamerat në një moment delikat, teksa po dremiste kur ndeshja kishte edhe pa minuta të përfundonte.

Sigurisht që Delia është bërë virale në rrjetet sociale dhe nuk janë kursyer shakatë për atë që ndodhi me të.

-->