Prezantimi unik i Muriqit te Mallorca (VIDEO)

Futboll 31 Janar 2022 22:08

Skuadra e Mallorcas ka prezantuar reprezentuesin e Kosovës, Vedat Muriqin, i cili kalon si huazim nga Lazio.

Mallorca e ka bërë zyrtare transferimin e tij me një video shumë interesante në rrjetet sociale.

Një tifoz e donte me çdo kusht në skuadër, madje duke e transferuar fillimisht në lojën Sony Playstation.

Pas shumë bisedimet dhe mundimesh, tifozit i erdhi Vedat Muriqi në shtëpi, duke trokitur në derën e tij.

Një video shumë simpatike, ku edhe lojtari ynë luajti rolin shumë mirë.

VIDEO:

-->