Prezantuesja e njohur është beqare, ndahet nga shoferi i Moto GP

Moto GP 19 Shtator 2018 17:44

Prezantuesja argjentinase, Belen Rodriguez, i ka dhënë fund lidhjes me pilotin e Moto GP, Andrea Iannone, shkruan revista italiane ‘Chi’, përcjell Insporti.com.

Revista italiane shkruan se vet bukuroshja në fjalë ka kërkuar që të ndahet nga piloti italian.

Pas dy vitesh lidhje, miqtë e modeles janë shprehur se ka qenë pikërisht ajo që ka thënë fjalën e fundit në lidhje me Andrean.

Madje thuhet se Belen është shumë e vendosur për këtë vendim, dhe nuk ka më mendje që të kthehet pas dhe t’i japë një tjetër shans një lidhjeje që tashmë ka marrë fund. /Insporti.com/

Belen lascia Iannone e Cecilia sposa Ignazio Belen lascia Iannone e Cecilia sposa Ignazio Belen lascia Iannone e Cecilia sposa Ignazio Image result for belen rodriguez Image result for belen rodriguez iannone

Related image

Related image

-->