Prishtina – Flamurtari, pjesa e parë mbyllet me këtë rezultat

Futboll 27 Mars 2019 14:50

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Prishtinës e Flamurtarit, e vlefshme për javën e 23-të të IPKO Superligës së Kosovës.

Prishtina ka shkuar në pushim me epërsinë prej 2:0, me golat që i shënuan Meriton Korenica (16’) dhe Mario Morina në minutën e 22-të.

-->