Prishtina largon edhe dy lojtarë – i huazon te këto skuadra

Futboll 13 Gusht 2019 15:18

Skuadra e Prishtinës ka njoftuar se janë larguar edhe dy lojtarë nga skuadra.

Dy futbollistët e rinj të skuadrës, Laurit Behluli dhe Lis Ahmeti, janë liruar nga skuadra kryeqytetase, në formë huazimi.

Behluli do të shkojë në Dardanë, kurse Ahmeti qëndron në kryeqytet, por tek skuadra e 2 Korrikut.

Më poshtë keni njoftimin e klubit të Prishtinës lidhur me këtë lëvizje.

-->