Prishtina – Medi Bayreuth, pjesa e parë mbyllet me epërsinë e ngushtë të kësaj skuadre

Superliga 20 Nëntor 2019 19:53

Ka përfunduar edhe pjesa e parë e ndeshjes së vlefshme për fazën e grupeve në FEC, ndërmjet Prishtinës e Medi Bayreuth nga Gjermania.

Pas çerekut të dytë, avantazhin e ka skuadra gjermane e Medit dhe po avancon 36-41.

Tek Prishtina deri tani u dalluan, Alihodzic me 10 pikë e Wade me 9 pikë.

-->