Prishtina mëson kundërshtarët në fazën e “Playoff-it” në Ligën e Konferencës

UEFA Conference League 02 Gusht 2021 14:25

Është hedhur shorti për për fazën e “playoff-it” të Ligës së Konferencës.

Prishtina e cila tani gjendet në raundin e tretë, e ka mësuar edhe kundërshtarin në rast kalimi në “playoff”.

Bardhekaltërit të cilët do të luajnë përball Bood/Glimt te Norvegjisë, në raundin e tretë, nëse kalojnë tutje atëherë do të kenë punë me fituesin e takimit NS Mura nga Sllovenia dhe Zalgaris Vilinus nga Lituania.

Kampioni i Kosovës, ndeshjen e parë në raundin e tretë përball norvegjezëve te Bood/Glimt do ta luaj me datë 5 gusht, kurse atë te kthimit me datë 12 gusht

-->