Prishtina publikon çmimet e biletave për duelin në Conference League

Futboll 18 Korrik 2021 13:20

Edhe skuadra e Prishtinës do të luajë me tifozë ndeshjen e Ligës së Konferencës, transmeton Insporti.

Lajmin e ka bërë të ditur faqja zyrtare e klubit prishtinas më anë të një komenti në llogarinë e tyre në Facebook.

Sipas rregullave të fundit, lejohet deri në 30% e ulseve të shfrytëzohen nga skuadrat kosovare.

Prishtina tashmë ka postuar edhe çmimet e biletave të cilat i gjeni më poshtë:

Mund të jetë një imazh i 1 person dhe teksti që thotë "TICKET ÇMIMI BILETAVE UEFA EUROPA CONFERENCE LEAGUE E 5€ Lindja N 3€ Jugu & Veriu 10€ Perëndimi 045 887 788 Bileta blihet me ID Distanca 1,5 m. Racizmi, Pyro #Conference League 2QR 1st leg 18.00 Std. "Fadil Vokrri" PRISHTINA VS CONNA'S www.prishtinafc.com @FCPrishtina f"

Ndryshe, Prishtina në raundin e dytë të Ligës së Konferencës do të takohet kundër kampionit të Uellsit, Connah’s Quay Nomads F.C, duel ky që zhvillohet të martën nga ora 18:00 në stadiumin “Fadil Vokrri”.

-->