Pritje me dorë dhe këmbë njëkohësisht, shihni ndërhyrjen e pabesueshme të portierit

Uncategorized 23 Mars 2022 10:47

Gjatë ndeshjes mes skuadrës së dytë të Los Angelos Galaksi dhe San Antonios, e cila përfundoi me rezultatin 1-2 për këta të fundit, e vlefshme për javën e dytë të Ligës së Dytë në MLS-në amerikane ka ndodhur diçka e mrekullueshme.

Gjatë një goditjeje në portë të skuadrës së Los Angelos Galaksi, portieri i San Antonios, Cristian Bonija ka bërë një ndërhyrje të pabesueshme.

28-vjeçari kolumbian ka fluturuar dhe duke e pritur topin si me duar dhe me këmbë njëkohësisht.

Një ndërhyrje e mrekullueshme sa menjëherë pamjet u bënë menjëherë virale në rrjet.

VIDEO

-->