Probleme mes Georgina Rodriguez dhe Maria Doloresit?

Futboll 23 Maj 2020 10:42

Nëna e Cristiano Ronaldos, Maria Dolores ka reaguar ashpër ndaj lajmeve që kanë qarkulluar në mediat se ajo ka probleme me Georgina Rodriguez.

Sipas mediave të huaja, ato nuk flasin më njëra-tjetrën dhe kjo vihet re edhe në faktin se dy gratë më të rëndësishme të Ronaldos nuk kanë asnjë foto bashkë. Madje, ajo as nuk e ndjek Georginën në Instagram.

Nuk dihet se çfarë po ndodh mes tyre, por Dolores (nëna e Ronaldo) i ka hedhur poshtë këto pretendime.


-->