Probleme për Jose Mourinhon, largohet asistenti i tij

Futboll 12 Maj 2018 18:50

Jose Mourinho suksesin më të madh në karrierë e ka shijuar me asistentin e tij, Rui Faria, që ë kishte pranë vetës për 17 vjet.

Rui Faria ishte student shumë intelegjent ashtu si e përshkruan Mourinho, dhe së fundmi ishin dëgjuar zëra se ai është një nga pretendentët për të zënë pozitën e trajnerit të Arsenalit.

Faria ka deklaruar se do të largohet në fund të sezonit, sipas tij, ai do t’i dedekohet më shumë familjes së tij dhe më pas të vendos për destinacionin e tij të radhës. /Insporti.com

 

-->