PSG publikon listën e të ftuarve ndaj Bayernit, mungojnë disa yje

Uncategorized 06 Prill 2021 12:30

Nesër në kuadër të çerekfinales së Ligës së Kampionëve do të zhvillohen superndeshja, Bayern – PSG, shkruan Insporti.

Tashmë ekipi parisien, PSG ka bërë publike listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e radhës ndaj Bayern Munichut.

PSG-ja e ka bërë publike listën e të ftuarve ku mungojnë disa nga top yjet si Mauro Icardi, Marco Verratti, Alessandro Florenzi dhe Leandro Paredes.

Lista e plotë: /Insporti.com

-->