PSG revanshohet për Neymar JR

Futboll 28 Shkurt 2018 22:03

Paris Saint-Germain ka deklasuar përsëri Marseillen me rezultat 3 me 0. PSG humbi Neymarin javën e kaluar pikërisht në ndeshje kundër Marseille, dhe si duket ky është revanshi i tyre në takim që njihet si “LE Classique”.

Këtë ndeshje të vlefshme për Kupën e Francës, 2 golat e parë për Paris Saint-Germain i ka shënuar Angel Di Maria. Golin e 3-të dhe të fundit për PSG kundër Marseille e ka shënuar Edison Cavani.

Momentet dhe golat e ndeshjes:

-->