Publikohen formacionet zyrtare të derbit të madh anglez: Liverpool – Manchester City

Futboll 03 Tetor 2021 16:36

Liverpool është nikoqir i Manchester Cityt, në kuadër të xhiros së shtatë në Premierligë.

Dy skuadrat janë në top formë dhe do synojnë vetëm pikët e plota.

Te Liverpool mungojnë yjet si Alcantara, Alexander-Arnold dhe Elliott, derisa te Man City vërehet mungesa e Gundogan.

KËTO JANË FORMACIONET ZYRTARE:


Image

-->