Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes Angli – Shqipëri

Kombëtarja 12 Nëntor 2021 19:30

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Angli – Shqipëri.

Shqipëria luan në udhëtim kundër Anglisë, në kuadër të kualifikueseve për Kupën e Botës – “Katar 2022”.

Ndeshja mes Shqipërisë e Anglisë luhet në stadiumin ‘Wembley’, dhe fillon nga ora 20:45.

KËTO JANË FORMACIONET ZYRTARE:

Image
No description available.

-->