Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes: Dukagjini-Malisheva

Futboll 01 Prill 2022 13:23

Dukagjini dhe Malisheva do të përballen sot në kuadër të xhiros së 27’të të Superligës së Kosovës.

Ndeshja hapëse e xhiros së 27’të zhvillohet me fillim nga ora 14:00, në stadiumin “18 qershori” të Klinës.

Para fillimit të takimit janë publikuar formacionet zyrtare.

FORMACIONET ZYRTARE:

-->