Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes finale – Villareral kundër Manchester United

Futboll 26 Maj 2021 20:04

Sot me fillim prej orës 21:00 do të zhvillohet finalja e madhe e Ligës së Evropës ndërmjet Villarealit dhe Manchester United

Skuadra spanjolle në finale kaloi pasi eliminoi Arsenalin, kurse skuadra angleze eliminoi Romën.

E veçanta e kësaj finale do të jetë se rreth 9000 tifozë do të jenë të pranishëm në stadiumin “Polsat Plus Arena Gdańsk”.

Këto janë formacionet zyrtare:

Image

-->