Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes Hungari – Francë

Futboll 19 Qershor 2021 13:52

Sot me fillim prej orës 15:00, zhvillohet ndeshja e dytë e Grupit F, ndërmjet Hungarisë dhe Francës.

Kombëtarja e Francës pas një fitore të madhe kundër Gjermanisë, do të kërkoj edhe sot tre pikëshin e radhës, ku me një fitore eventuale do të kualifikohej direkt për në raundin tjetër të “EURO 2020”.

Në anën tjetër, Hungaria si outsajder i Grupit F, do të mundohet të paktën të rrëmbej një pikë. /insporti.com/

Këto janë formacionet zyrtare:

-->