Publikohen formacionet zyrtare të sfidës Wolfsburg – Dortmund, Mehmedi nga minuta e parë

Futboll 23 Maj 2020 14:51

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Wolfsburg dhe Borussia Dortmund.

Pas fitores në ndeshjen e parë pas rikthimit në aksion pas miungesës dy mujore, Dortmundi kërkon të vazhdojë me rezultate positive, që t’I bëjë presion Bayern Munichut në luftën për titull.

Brandt, Hazard dhe Haaland janë treshja sulmuese për Dortmundin që do të kërkojnë tri pikë sonte.

Në anën tjetër, nga minuta e parë për Wolfsburgun është hedhur në fushë shqiptari, Admir Mehmedi.

Image
Image

-->