Publikohen pamjet, vazhdon shtrimi i tapetit të gjelbërt në “Arenën Kombëtare”

Kombëtarja 11 Shtator 2019 21:09

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”.

bandicam 2019-09-11 19-26-17-490

 

Tashmë, aty ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbërt, dhe në videon e postuar duket se një pjesë e mirë është shtruar, dhe brenda pak ditësh pritet të përfundojë gjithçka. Më pas, do të duhet një periudhë prej 30 ditësh që tapeti të lidhet me tokën, dhe të jetë gati për inaugurim.

bandicam 2019-09-11 19-26-09-251

Shtrimi i tapetit on Vidnews.

-->